Еуразия халықтарының популяциялық генетика бойынша сарапшысы Сабитов Ж.М. ТЭҚФ-нің қонағы болды

2022 жылдың 22 ақпанында Kozybayev University PhD докторы, Еуразия халықтарының популяциялық генетика бойынша сарапшысы Сабитов Жақсылық Мұратұлымен қонақтық дәріс өтті. Оған ҚТжӘГП кафедрасының ПОҚ, магистранттар, докторанттар қатысты. Дәрісте Қазақстанның ортағасырлық тарихының өзекті мәселелері, Қазақ Шежіресінің қызықты деректері, тарихтағы популяция генетикасының даму тенденциялары мен пәнаралық зерттеулер талқыланды. Қазіргі уақытта Web of Science Award деректер базасына енгізілген басылымдардағы ғалымдардың жариялау қызметі туралы ақпарат өте пайдалы болды.

[galery:2558]