Ынтымақтастық нысандарын кеңейту

Ынтымақтастық нысандарын кеңейту және тәжірибеге бағдарланған оқытуды күшейту мақсатында факультет басшылығы ректор және бағыттар бойынша проректорлардың басшылығымен АӨК үшін кадрлар даярлау саласындағы факультеттің бірқатар стратегиялық серіктестеріне барды: "Арқалық" ШҚ, "Нан-тоқаш комбинаты", ЖШС,  "Eurasian Milk ЖШС, "Молсервис"ЖШС. Кездесу қорытындысы бойынша кәсіпорын басшылары мен практик - мамандарын өндіріс өкілдері білім алушылармен "қол созу сатысында" болуы үшін университеттің ішкі корпоративтік поштасына қосуға уағдаласты, бұл стейкхолдерлерге кез келген уақытта студенттермен байланысқа шығып, өз тәжірибелері мен білімдерімен бөлісуге мүмкіндік береді. Кадрларды даярлау кезінде кәсіби тәжірибеден  өтумен қатар, тұрақты негізде бірқатар сабақтар өндірісте – кафедра бөлімшелерінде ұйымдастырылған, енді оларға бейне байланыс арқылы аудиторияда отырып, кәсіпорынға қосылып, технологиялық процестер мен өндіріс желілерін, мысалы: нан-тоқаш өнімдерін пісіру, сүтті қабылдау және қайта өңдеу, қышқыл сүт өнімдерін дайындау, күтіп-ұстау, азықтандыру, биелерді сауу және қымыз дайындау және т. б. технологияларды зерделеу үшін нақты уақыт режимінде мүмкіндіктер беріледі.
Біздің серіктестеріміздің жылы қабылдауы, көпжылдық ынтымақтастығы және сындарлы әңгімесі үшін алғысымызды білдіреміз.