Сабақтар серіктес- кәсіпорындар базасында

Апта бойы «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» білім беру бағдарламасының студенттері үшін оқу сабақтары серіктес кәсіпорындар базасында өткізілді, онда олар: орман дақылдарын өсіру технологиясын, бөренелерді аралау технологиясын, қылқан жапырақты және жапырақты тұқымдылардың тұқымдарын кептіруді зерттеді. Барлығы 5 кәсіпорынға барды, атап айтқанда И. П. «Ахмутдинов» - ағаш дайындаумен және ағаш өңдеумен айналысатын мекеме, «Green Park» және «Green Wood» демалыс базалары,  «Соколов орман шаруашылығы» КММ - Налобин орманшылығының ағаш түрлерінің стандартты отырғызу материалын өсіру жөніндегі уақытша тәлімбағы, «В.Е. Глазок»  ЖК - сүрек дайындау жөніндегі ұзақ мерзімді орман пайдаланудың орман пайдаланушысы.Көшпелі тәжірибелік сабақтар тәжірибелік сабақтардың белсенді түрі ретінде студентке дәрістік сабақтарда алған кәсіби білімдерін жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Басты мақсат - студенттерді орман шаруашылығы саласының қызметкері ретінде кәсіби қызметке дайындау.

26.02.2022