ТЭҚФ-те СҚО бойынша Полиция департаментінің өкілдерімен кездесу өтті

«Үздік болашақ тергеуші» эссе конкурсына қатысқаны үшін «Құқықтық пәндер» кафедрасының студенттеріне Криминалистика күнін және Алғыс айту күнін мерекелеуге орай СҚО бойынша Полиция департаментінің орынбасары полковнигі Сембин Е.Г. дипломдарын тапсыруды ұйымдастырды. Бұл басқосуда қайғылы қаңтар оқиғасы, полиция қызметкерлерінің ерлігі, сот-сараптама қызметінің жұмысы туралы айтылды.Кездесуге Хлевов А.В. полиция подполковнигі, бас криминалист Бакеева Р.Г. СҚО полиция департаментінің аса маңызды істер жөніндегі аға тергеушісі қатысты. Кездесуден кейін полиция қызметкерлерімен бірге аға оқытушы Лобода А.Ф. «Тергеу әрекеттерін жүргізудегі сот сарапшысы, тергеушінің жұмысы» тақырыбына дәріс өткізді. Атап айтқанда, оқиға болған жерді қарау, қылмыскерді әшкерелейтін іздерді және заттай дәлелдемелерді алу.