Тағы да үздіктер қатарындамыз!

Қозыбаев университетінің студенттері тек ҚР ғана емес, сонымен қатар, шет елдердің ЖОО жоғары курс студенттері мен магистранттары үшін халықаралық қаржылық есептілік стандарттары бойынша III Халықаралық қашықтан өткен олимпиадасының жүлдегерлері атанды. Ұйымдастырушы - . Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті

Бірінші турда қатысушыларға тест тапсырмаларын орындау, ал, екінші турда 5 жағдаяттық есепті шешу қажет болды. «Экономика және есеп» кафедрасының 4 студенті барлық кезеңдерден сүрінбей өтті. Күміс жүлдегерлері Екатерина Сазонова, Алена Зивинюк және Дана Тілеубаева атанды. Үшінші орында Илья Смағин жеңіп алды.

«Бұрын мен мұндай олимпиадаларға қатысқан емеспін, бірақ бұл жақсы тәжірибе. Тапсырмалар күрделі болды.  Оларды шешу кезінде маған оқытушылар дәрістер мен практикалық сабақтарда беретін материалдар көмектесті. Жалпы, тек олимпиада жағымды эмоциялар тудырды", - дейді 3 курс студенті Екатерина Сазонова.

Мұндай байқауларға қатысу бәсекеге қабілеттілікті, білікті мамандарды даярлау сапасын арттыруға, студенттердің шығармашылық қабілеттерін дамытуға және олардың кәсіби өсуіне ықпал етуге мүмкіндік береді.

Бұл біздің студенттеріміз белсенді қатысып, жақсы нәтижелер көрсететін экономикалық бағыттағы алғашқы пәндік олимпиада емес екенін атап өткен жөн.  Сонымен, Қозыбаев университетінің білім алушылары жоғары білім деңгейіне ие және басқа ЖОО өкілдерімен тең дәрежеде жарысқа түсе алады.