Кішірейтілген

1-ші наурыз - Алғыс айту күні.

Бірінші наурыз - Алғыс айту күні. Жыл сайын бұл мереке маңыздылыққа ие болып келеді. «Педагогика және психология» кафедрасы Петропавл қаласы мен облыстың білім беру мекемелерімен және студенттердің ата-аналарымен тығыз байланыста. Алғыс айту күніне орай университет өміріне немқұрайлы қарайтын студенттердің ата-аналарына алғыс хаттар жолданды. Кафедрамыздың оқытушылары мен студенттер көптеген жылдар бойы тығыз қарым-қатынас орнатқан жұмыс берушілер мен педагог-психологтарға алғыс хаттар табыстады.Алғыс айту күнін тойлау дәстүрі өте жас. Эдвайзерлер студенттерге мемлекеттілік пен жалпы демократиялық қоғамның негізінде халықтар бірлігі мен достығы жатқанын түсіндіруге бағытталған кураторлық сағаттар өткізді.Біздің студенттер үшін оқытушыларымыз үлгі болып табылады. Олар Ұлттық ұлан академиясы мен СҚО бойынша ҚР әйелдер күштері Альянсы жас ұрпақты рухани-адамгершілік тәрбиеге белсенді қатысқаны үшін, қазақстандық қоғамды дамытуға және өңірдің әлеуметтік-экономикалық жұмысына қосқан елеулі үлесі үшін, сондай-ақ Солтүстік Қазақстан облысы мен Петропавл қаласының игілігі үшін азаматтық бастамаларды іске асырудағы немқұрайлылығы мен ізгілігі үшін марапатталды.