Syngenta семинары

Біздің оқытушылар Syngenta компаниясының өсімдік шаруашылығында цифрлық платформаны қолдану тиімділігі бойынша керемет семинарға қатысты.

Спикер Илдар Серажетдинов, Ресейдегі «Север» бөлімінің басшысы Мәскеуден фермерлермен және оқытушылармен Сropwise платформасының бірегей мүмкіндіктерімен бөлісу үшін арнайы ұшып келді, олар топырақ туралы ақпараттан, ауыспалы егісті жоспарлаудан және дақылдар мен техниканы бақылаудан, жер қорын басқарудан бастап, агрооперацияларды бақылауға және өнімнің өзіндік құнын талдауға дейін!!!

Бұл бағдарламаны қолдану фермерге проблемалық аймақтарды уақытылы анықтауға, танаптың жеке картасын жасауға, өсімдік ауруларын болжауға, қауіптер туралы хабарлауға және оларды жою бойынша ұсыныстар беруге мүмкіндік береді және бұл өте керемет!!!

Бүгін біз өсімдік шаруашылығы процестерінің тиімділігі үшін шұғыл түрде цифрлық технологияларды енгізу қажет екеніне тағы да көз жеткіздік!!!

Енді біздің оқытушылар Cropwise платформасының опциялары мен құралдарын қолдану туралы білімдерін студенттерге үйретеді.