Балаларға қуаныш сыйла

«Балаларға қуаныш сыйла» қайырымдылық акциясы сәтті аяқталды.

Бүгін біздің студенттік активіміз @stud_active_af_ Петропавл қаласындағы Отбасы үлгісіндегі балалар үйінің тәрбиеленушілеріне қонаққа барды.

Балалар студенттермен қуана әңгімелесті, студенттер өздерінің болашақ мамандықтары, факультет пен университеттің болашағы туралы, сонымен қатар студенттік өмірдің қызықты күнделікті өмірі туралы әңгімелеп берді.

Студенттер мен ПОҚ ұжымның көмегімен жиналған барлық сыйлықтар балаларға жеткізілді, ризашылықпен қабылданды

Біздің акцияға атсалысқандардың барлығына ризашылығымызды білдіреміз, өйткені осындай игі істер мен ниеттердің арқасында біз мейірімді, әрі дана боламыз!