"Халықаралық логопед күні"

2021 жылдың 13 қарашасында дефектологияның 1-4 курс студенттерімен іс-шара өткізілді. Іс-шараның тақырыбы логопед күніне арналды. Барлық студенттер мүмкіндігінше викториналар мен ойындарға қатысты. Олар логопедия тарихына еніп, осы мамандықтың маңыздылығын тағы да қайталады. Бір-біріне  сәттілік тілеп,  табыс тіледі. Олардың барлығы болашақта жақсы маман болатынына сенеміз, өйткені логопедия, ерекше назар аударуды қажет ететін балалар үшін маңызды мамандық.2021 жылдың 13 қарашасында дефектологияның 1-4 курс студенттерімен іс-шара өткізілді. Іс-шараның тақырыбы логопед күніне арналды. Барлық студенттер мүмкіндігінше викториналар мен ойындарға қатысты. Олар логопедия тарихына еніп, осы мамандықтың маңыздылығын тағы да қайталады. Бір-біріне  сәттілік тілеп,  табыс тіледі. Олардың барлығы болашақта жақсы маман болатынына сенеміз, өйткені логопедия, ерекше назар аударуды қажет ететін балалар үшін маңызды мамандық.

06.03.2022