“International women’s Day”

2022 жылдың 4-7 наурыз аралығында тілдік емес мамандықтардың 1 курс студенттері арасында "International Women' s Day" тақырыбында үздік постер байқауы өтті.
Байқаудың мақсаты: студенттерде адамгершілік, рухани және отбасылық құндылықтарды қалыптастыру.
Байқауға ИСТФ, ПФ, ТжӘИ, МЖҒФ студенттері қатысты. Жұмыстар шығармашылық және көркем безендірілді. Ағылшын тіліндегі құттықтаулар мен өлеңдер анаға, әйелге, көктемнің басталуына деген сүйіспеншілік пен құрмет білдірді.
Халықаралық әйелдер күніне арналған постерлер көрмесі -
8 наурыз күні "Шет тілдері" кафедрасының стендінде безендірілді.
Қазылар алқасы құрамында п. Ғ. М., аға оқытушылар Исмагамбетова Л. Ш. және Шевелева Н.П. орындарды келесідей бөлді:
1 орын - тоқсан Еркежан, гр. ДЗ-21, ИСТФ;
2 орын - Талипбаева Мерей, гр. ПМНО - 21к, ПФ;
 Жақиян Сабира, гр. ПМНО - 21к, ПФ;
3 орын-Тукен Айдана, гр. КЯЛ-21-3, ТжӘИ;
 Жамалбек Мерей, гр. ФИ-21к, МЖҒФ;
 Мырзабаева Лаура гр. АМДИ-21к, МЖҒФ.

Жауапты:
магистр, Шет тілдер кафедрасының аға оқытушысы  Бексұлтанова Л. А.

12.03.2022