Құттықтаймыз!

ҚР БҒМ Білім және ғылым саласындағы сапаны қамтамасыз ету комитеті төрағасының бұйрығымен "Информатика, есептеу техникасы және басқару" мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесі Икласова Кайнижамал Есимсеитовнаға берілді. Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар " кафедрасының аға оқытушысын құттықтаймыз!

Ол 2016-2019 жылдары М. Қозыбаев атындағы СҚМУ докторантурасында оқыды. Диссертация онлайн режимде қорғаудан сәтті өтті. Оның зерттеуі индикативтік көрсеткіштер негізінде жоғары оқу орнын басқару бойынша шешімдер қабылдауды қолдау жүйесін әзірлеу тақырыбына арналған. Ғылыми жұмыстың өзектілігін ескере отырып, диссертациялық Кеңестің барлық мүшелері оған PhD докторы дәрежесін беру үшін бірауыздан "жақтап" дауыс берді.