1С бағдарламалық өнімдері бойынша студенттерді сертификаттау сәтті жалғасуда

"Экономика және есеп" кафедрасында Сертификатталған оқыту орталығында бағдарламаны меңгерген және біліктілік емтиханын сәтті тапсырған білім алушыларға "1С: кәсіпқой" ("экономика" ББ және "Есеп және аудит" ББ) сертификаттары табысталды. Қазіргі уақытта орталықта тағы 11 оқушы емтихан тапсыруға дайындалуда. Кафедрада жаңа білім алушыларды тарту бойынша үлкен жұмыстар атқарылуда."1С: кәсіпқой" сертификатының болуы білім алушыларды жұмысқа орналастыру үшін маңызды шарт болып табылады.Барлық білім алушыларға біліктілік емтиханын сәтті тапсырып, "1С: кәсіпқой" сертификатын алуды тілейміз!!!