«Экономика» ББ және «Есеп және аудит» ББ білім алушыларына «1С: КӘСІБИ» сертификаттарын ұсыну

Бүгін 1С сертификатталған білім беру орталығында «Экономика және есеп» кафедрасында, «1С: КӘСІБИ»  бағдарламаны игеріп және біліктілік емтиханы сәтті тапсырған студенттерге («Экономика» ББ және «Есеп және аудит» ББ) сертификаттары тапсырылды. Инновациялар, интернационалдандыру және трансформация жөніндегі басқарма мүшесі Мектепбаева Дамел Қайыргелдіқызы мен тарих, экономика және құқық факультетінің деканы Қартова Зәуре Кеңесқызының қатысуымен сертификаттар табыс етілді. Қазіргі уақытта Орталықта сол білім беру бағдарламалар бойынша тағы 11 студент емтихан тапсыруға дайындалып жатыр. Кафедрада жаңа студенттерді тарту бойынша көптеген жұмыстар атқаруда. «1С: Кәсіби» сертификатының болуы студенттерді жұмысқа орналастырудың маңызды шарты болып табылады.

Барлық студенттерге біліктілік емтиханын сәтті тапсырып, «1С: КӘСІБИ» сертификатын алуын тілейміз!