2022 жылдың 10 наурызында Петропавл қаласындағы «No13 орта мектеп» КММ-нің 11-сынып оқушыларымен және «ОҚМУ им. М.Қозыбаева» Киселева О.С.

Жоғары сынып оқушыларымен кездесуді қорытындылай келе, «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының оқытушысы қоғамның игілігі үшін әрбір мектеп түлегі өз мүдделерінің толыққанды қолданылуын табуы қажет екеніне назар аударды. , бейімділік, қоғамдық өндіріс жүйесіндегі өзінің орнын іздеп, ең көп пайда әкелетін және жұмысынан терең қанағат алатын уақытты, күш-жігерді (және ақшаны) босқа іздемейді.
2022 жылдың 10 наурызында студенттерге оқу бейінін және болашақ кәсіби қызметінің көлемін таңдау процесінде кәсіптік бағдар беру бойынша қолдау көрсету мақсатында «ОҚМУ» КЕАҚ «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының оқытушысы. М.Қозыбаева» Киселева О.С. Петропавл қаласындағы «No13 орта мектеп» КММ 11 сынып оқушыларымен кездесу ұйымдастырылды. Кездесу мектеп базасында ұйымдастырылды. Жоғары сынып оқушылары білім беру факультетінде және осы кафедрада жүзеге асырылатын мамандарды даярлау бағыттары, студенттерге, магистранттарға және қызметкерлерге ұсынылатын заманауи кітапханалық-ақпараттық қызметтер туралы, академиялық ұтқырлық және әртүрлі тілдерде оқыту мүмкіндіктері туралы ақпаратқа назар аударды. Оларды, әсіресе, «Арнайы педагогика» және «Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану» білім беру бағдарламалары бойынша түлектерді жұмысқа орналастыру мүмкіндіктері туралы ақпарат қызықтырды. Әрбір студент маңызды және қажетті ақпаратты, соның ішінде буклеттер түрінде алды. Жоғары сынып оқушыларымен кездесуді қорытындылай келе, «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының оқытушысы қоғамның игілігі үшін әрбір мектеп түлегі өз мүдделерінің толыққанды қолданылуын табуы қажет екеніне назар аударды. , бейімділік, қоғамдық өндіріс жүйесіндегі өзінің орнын іздеп, ең көп пайда әкелетін және өз жұмысынан терең қанағат алатын уақытты, күш-жігерді (және ақшаны) босқа іздемейді.