Бөрік теппек

ЖОО қабырғасында «AMANAT» партиясының «Болашақ»  филиалының бастамасымен «Бөрік теппек» ұлттық ойыны бойынша жарыстар өтті.«Бөрік теппек» ұлттық ойыны қазақ жастары арасында кең тараған.Бастапқыда ойыншылар бөріктерін лақтыратын – кім алысқа. Қазіргі уақытта кішкентай тастарды немесе ауыр толтырылған доптарды лақтырады.Командалық біріншілікте ойын үш кезеңде өткізілді. Әр команданың өкілдері кезекпен тұрып, допты мүмкіндігінше алысқа лақтырды. Бірінші турда ең жақын лақтырған ойыншы ойыннан шықты. Осылайша, ойын екінші және үшінші кезеңдерде, ең жақсы үш нәтиже анықталғанға дейін жалғасты.Жарыс қорытындысы бойынша жеке біріншілікте 3 орынды біздің факультеттің студенті Бкай Ахат иеленді.