ҚР Президентінің Қазақстан халқына Жолдауы: біздің идеямыз - жаңа Қазақстанды құру

2022 жылғы 16 наурызда ҚР Президенті Қасымжомарт Тоқаев Қазақстан халқына Жолдауын Қазақстан Республикасы Парламенті палаталарының бірлескен отырысында жолдады.

Педагогикалық факультеттің профессорлық-оқытушылық құрамы студенттермен бірге тікелей эфирде үндеуді қадағалады.   Президент жолдауы жаңа саяси реформалардың тұжырымдамалық негіздерінің жаңа бағдарламасын және таяу уақытта жүзеге асырылуы тиіс бірқатар әлеуметтік-экономикалық шараларды іске асыруға арналған. Қорытындылай келе, Президент " жаңа Қазақстан-жаңару мен жаңғырту жолы, бұл қазіргі ұрпақтың болашаққа деген өсиеті. Осындай жағдайда, баршаңызды жаңа Қазақстанның гүлденуіне бірге үлес қосуға шақырамын. Біздің қасиетті Отанымыздың негізі мықты, мемлекет-беделді болсын".