Кёрлинг ашық чемпионаты: ҚФ студенттері ең үздік!

15-17 наурыз аралығында СКУ-ның 85 жылдығына арналған керлингтен ашық біріншілік өтті. Қозыбаева М. Бұл іс-шараны ұйымдастырушы «Сұңқар» спорт клубы және педагогикалық факультетінің «Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі» кафедрасы.

Іс-шараның мақсаты – студенттер арасында салауатты өмір салтын насихаттау, сонымен қатар СҚО-да керлингті танымал ету және дамыту. М.Қозыбаев және Солтүстік Қазақстан облысында.

Байқауға облыстың жоғары оқу орындарының студенттерімен қатар мектеп оқушылары да қатысты. Жарыс нәтижесінде педагогикалық университет студенттері жалпыкомандалық есепте жеңіске жетті.

1 орын – ФКНВП ПФ / ДЮСШ командасы

2 орын – ПФ командасы ФКС

3 орын – Ғ.Мүсірепов атындағы аудандық құрама командасы

Бас төрешілер ТМФВ ПФ кафедрасының аға оқытушылары Зернов Д.Ю. және Семененко С.П. жарыстардың Қазақстан Республикасының Кёрлинг Федерациясы бекіткен Ережеге толық сәйкес өтуін қамтамасыз етті.

Марапаттау рәсіміне: Тәрбие, әлеуметтік мәселелер және өзара іс-қимыл жөніндегі басқарма мүшесі Тургалеева А.Т., м.а. ПФ деканы Добровольская Л.В., «Сұңқар» Спорт клубының төрағасы Есатаев Е.Б.