АӨК басымдықтары: ғылыми пікірталас

2022 жылғы 18 Наурызда "М. Қозыбаев атындағы СҚУ" КеАҚ "АӨК басымдықтары: ғылыми пікірталас"  атты Халықаралық ғылыми-тәжірибелік  конференция өтті. Конференцияға (Қазақстан Республикасының, Беларусь Республикасының, Ресей Федерациясының, Украинаның жоғары оқу орындарынан, ғылыми-зерттеу институттарынан, ғылыми орталықтарынан келіп түскен 80 өтінім) жоғары қызығушылық осы іс-шараның маңыздылығы мен қажеттілігін көрсетеді.Пленарлық отырыста профессор Шан Вейсин (Солтүстік-батыс ауыл және орман шаруашылығы университеті, ҚХР) және профессор Джузеппе Ло Папа (Палермо қ. университеті, Италия), сондай-ақ Мәскеу, Омбы және Курск ғылыми орталықтарының ғалымдары өз ғылыми әзірлемелерімен бөлісті.Конференция қатысушылары ғалымдар арасында сындарлы диалог пен тәжірибе және пікір алмасу үшін жағдай жасай алды деп үміттенеміз.Ұсынылған материалдар осы конференцияның барлық қатысушыларына пайдалы, ал ұсынылған ұсыныстар олардың әрқайсысының әрі қарай практикалық қызметінде өз қолданысын табады.

20.03.2022