PPS SKU оларды. М.Қозыбаева мен «ССП» кафедрасының оқытушылары қаладағы білім беру ұйымдарында кәсіптік бағдар беру әңгімелерін өткізді.

Мектеп оқушыларының әрбір ұрпағы алдында ерте ме, кеш пе болашақ жолды таңдау мәселесі туындайды. Адамның бүкіл өмірінің табысты болуы өзін-өзі дұрыс анықтауына байланысты, өйткені еңбек ересек жаста негізгі әрекет болып табылады. Адамның болашақта не істейтіні оның қаржылық жағдайына, әлеуметтік жағдайына, қиылысуы және араласуы керек қоғамға айтарлықтай әсер етеді, яғни. жалпы өмір үшін. «Қандай мамандық таңдау керек?», «Кім болу керек?» деген сұрақтарға жауап табуға талпыну. немесе «Оқу үшін қайда бару керек?» жастар қателесуі мүмкін. Қателерді азайту, қызықтыратын сұрақтарға жауап алу үшін кәсіптік бағдар беру жұмыстары жүргізіледі. Екі апта ішінде ОҚУ-дың профессорлық-оқытушылық құрамы оларды. М.Қозыбаева мен ӘҚБ кафедрасының оқытушылары қаладағы білім беру ұйымдарында кәсіптік бағдар беру әңгімелерін өткізді.