Наурыз – көктем мерекесі!

Наурыз – көктем мерекесі, табиғаттың жаңаруы, асыға күтетін жаңа жылдың басы. Бұл күні тәттілер мен дәстүрлі Наурыз-қожа сусынына үлкен мән беріледі. Осы мереке қарсаңында олар көктемгі күннің шуағы астында СКУ. М.Қозыбаев университеттің бас ғимараты алдында шара өткізді. Мереке қонақтарын жамылған дастарханмен қарсы алды. Аталған іс-шараны ұйымдастыруға факультеттің профессорлық-оқытушылық құрамы студенттермен бірге белсене атсалысты.

Педагогикалық факультеттің оқытушылары мен студенттері сергітумен қатар, тоғызқұмалақ, шәйнек көтеру, армрестлинг сияқты спорт түрлерінен бақтарын сынады.

Спорттық жарыстардың жеңімпаздарын құттықтаймыз:

Тоғызқұмалақ

2 орын – деканның ғылым және сапа менеджменті жөніндегі орынбасары Нұрпейісова А.Х.

Ауыр атлетика

1 орын Головин А. ФКС-18