Факультетіміздің түлегі Александр Герлиц – 2022 жылы Бейжіңде өткен Қысқы Паралимпиада ойындарының қола жүлдегері

Бүгін университетке қонаққа педагогика факультетінің түлегі, Бейжің-2022 қысқы Паралимпиада ойындарының (паралимпиадалық биатлон) қола жүлдегері Александр Герлиц келді.

Кездесуге қатысқандардың барлығы Чемпионымызбен еркін жағдайда сөйлесуге мүмкіндік алды.

Александр мінбеде тұрып, еліміздің желбіреген туын тамашалау кезінде басынан өткерген эмоцияларымен, өнер көрсету кезінде басынан өткерген қиындықтары, алдағы жоспарлары және спортшы ретінде алға қойған мақсаттары туралы бөлісті. тұлға.

Біз, факультет оқытушылары мен студенттері үшін Саша үлгі тұтарлық, елеулі белестерді бағындырған спортшы, ақкөңіл адам және жай ғана жанашыр жігіт.

Құттықтаймыз!