«ТМД-ның үздік педагогы- 2022» атты халықаралық байқауға білім беру саласының мамандарын шақырамыз

ҚҰРМЕТТІ ӘРІПТЕСТЕР!

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 17.01.2022 ж. 14-2/39- BH хатына сәйкес «Бөбек» Жалпыұлттық қозғалысы» заңды тұлғалардың қауымдастық нысанындағы бірлестігінің ұйымдастырумен халықаралық білім және ғылым қызметкерлерін қолдау үшін Тәуелсіз мемлекеттер достығы «ҮЗДІК ПЕДАГОГ - 2022» атты халықаралық кітап жинағының ІІ ші шығарылымына құжаттар қабылдау басталғанын хабарлаймыз!

Материалдар: 2022 ж. 5 сәуірге дейін қабылданады Қатысу формасы – іштей және сырттай

ЕСКЕРТУ: АТАЛҒАН ЖОБАҒА АЛҒАШҚЫ 100 ӨТІНІМ ҚАБЫЛДАНАТЫН БОЛАДЫ!!!

Кітап жинаққа ТМД елдеріндегі үздік білім және ғылым қызметкерлері енетін болады. Жинаққа енгізу конкурстық негізде жүзеге асырылады. Жоба қатысушыларына «ҮЗДІК ПЕДАГОГ - 2022» халықаралық кітап жинағы, арнайы тағайындалған «ҮЗДІК ПЕДАГОГ - 2021» медалі және І,ІІ,ІІІ дәрежелі диплом беріледі.

Ақпараттық хат

Рәсімдеу ережелері