«E-Time»

2022 жылдың 12 наурызында сағат 12.00-де 354 дәрісхананың 3 ғимаратында "E-Time" Ағылшын клубының алтыншы кезекті отырысы өтті, оның мүшелері А1-А2 ағылшын тілін меңгеру деңгейлерімен тілдік емес мамандықтардың бірінші курс студенттері болып табылады. Клубтың осы отырысына студенттер қатысты:
Загола Артем, ИС-21
Дуанбай Бақтияр, ИС-21
Қалеева Альбина, ФИ-21к
Алмас Меңдібаев, ХБ-21
Зальтаев Дәулет, Қаржымині-21
Ерсаин Алдияр, СӨП-21к
Студенттерге "mystery labyrinth/Some steps to the healthy life"ойыны ұсынылды. Our game is ideal for those who want to lead a healthy life». Бұл ойын салауатты өмір салтын ұстанғысы келетіндер үшін өте қолайлы. Ол шынымен лабиринтке ұқсайды, өйткені ол осы лабиринттен өтіп қана қоймай, салауатты өмір салты туралы белгілі бір білім алуға мүмкіндік беретін әртүрлі тапсырмалардан тұрады.
Жауапты:
аға оқытушы Степаненко В. Г.
аға оқытушы Новоселова О. В.