Кішірейтілген

Педагогикалық факультетінде педагогикалық білім берудің өзекті мәселелері талқыланды!

2022 жылдың 12 сәуірінде М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің 85 жылдығына арналған «Жастар және ғылым-2022» халықаралық ғылыми-тәжірибелік онлайн конференция өткізілді. Қозыбаева М. Конференция аясында білім беру факультетінде «Педагогикалық білім берудің өзекті мәселелері» атты 2 секция өтті. Секция модераторы деканның ғылыми жұмыстар және сапа менеджменті жөніндегі орынбасары, магистр Нұрпейісова Айгүл Хайртайқызы секцияны ашыпты. Магистранттар, ОҚУ студенттері. М.Қозыбаева педагогикалық, инклюзивті, STEM білім беру бойынша зерттеу жұмыстарының нәтижелерімен бөлісті. Секцияға М. Қозыбаев атындағы СҚУ-ның 67 магистранттары, студенттері қатысты. сондай-ақ ОММПУ.