«Жұлдызды сәт» интеллектуалдық ойын

14.04.22 күні М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті Тіл және әдебиет институтының «Практикалық қазақ тілі» кафедрасымен «Болашаққа  бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жұлдызды сәт» интеллектуалдық  ойыны ұйымдастырылды. Жауапты оқытушы аға оқытушы  Ғ.Ақпанова. Ойын келесі кезеңдерде өтті:

1. «Өзін таныстыру»

2. «Мықты болсаң - тауып көр»

3. «Салт-дәстүрім – асыл қазынам»

4. «Мақал – сөз атасы»

Ойынның қатысшылары: №8 орта жалпы білім беретін эстетикалық тәрбие мектеп-кешенінің 11 сынып оқушысы Семенова Вероника, Станкина Накия (ТжӘИ), Цыганкова Виктория (АСТФ), Куликов Никита (ТҚЭФ). Ойын қатысушылары бірінші кезеңде өздерімен таныстыра отыра, қазақ халқының тыйым сөздері, салт-дәстүрлері мен мақал-мәтелдері бойынша өз білімдерін көрсете алды.  Жеңімпаздарға Грамоталар мен Алғыс хаттар берілді. Ойынның нәтижесі:

І орын – Станкина Накия (ТжӘИ)

ІІ орын – Семенова Вероника (№8 ОМ)

ІІІ орын – Куликов Никита (ТҚЭФ)