Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция: «ҚАЗІРГІ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУ. ДӘСТҮРЛЕР. ЖЕТІСТІКТЕР. INNOVATIONS» 25-26 наурызда өтті.

2022 жылдың 25-26 наурызында Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті: «ЗАМАНЕГІ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУ. ДӘСТҮРЛЕР. ЖЕТІСТІКТЕР. ИННОВАЦИЯЛАР. Конференция күндізгі және қашықтағы форматта Сургут мемлекеттік педагогикалық университетінің алаңында өтті. Ашылуды қоспағанда, тректер сеанс бөлмелері мен басқа сілтемелер арқылы өтті. Әрбір тректе А-дан Я-ға дейінгі әріптік белгілеу болды және бағдарламада тізімделеді.

Конференцияның мақсаты: қоғам назарын дәстүрлерге, заманауи үрдістерге, мұғалімдер білімін дамытудың мәселелері мен перспективаларына аудару.

Конференция материалдары «Informregistr» ғылыми-техникалық орталығында тіркелген электрондық басылымда жарияланды, сонымен қатар РҒЗИ мәліметтер базасына енгізілген. Барлық қатысушылар сертификаттармен марапатталды.

Конференцияны Сургут мемлекеттік педагогикалық университеті, Пермь мемлекеттік гуманитарлық-педагогикалық университеті, Манаш Қозыбаев атындағы Ненец автономиялық округі Солтүстік Қазақстан университеті ұйымдастырды: Добровольская Лиана Валерьевна (педагогикалық факультет деканының міндетін атқарушы, п.ғ.к., п.ғ.д., доцент. «Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті» Ненец автономиялық округінің музыкалық пәндер кафедрасының, Пустовалова Наталья Ивановна (кафедра меңгерушісі, п.ғ.к., доцент, ҰАО Арнайы және әлеуметтік педагогика кафедрасының доценті «Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті»), Алпысбаева Мадина Борамбайқызы (PhD докторы, «Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті» НАО арнайы және әлеуметтік педагогика кафедрасының доценті)

16.04.2022