2022 жылдың 24-30 наурыз аралығында Білім берудегі әдістемелік жұмыс және ақпараттық технологиялар орталығының базасында 9-11 сынып оқушылары арасында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі өтті. «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы А.Б. Бекмурзин, А.Н. Сбитнев пен Қ.Ж. Тілегенов «Өзін-өзі тану» пәнінен қазылар алқасы ретінде қатысты. Олимпиадаға қатысушыларды құттықтап, алдағы уақытта да табыс тілейміз.

16.04.2022