ОҚМУ «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы. М.Қозыбаева Петропавл қаласы мен Солтүстік Қазақстан облысының білім беру ұйымдарының оқушылары арасында «Өзін-өзі тану» - «Жүректің ізгі ісі» пәні бойынша олимпиада ұйы

Қазіргі қоғамда болып жатқан терең әлеуметтік-экономикалық қайта құрулар бізді Қазақстанның болашағы, оның жастары туралы ойлауға мәжбүр етеді. Студенттердің әлеуметтік тәжірибесін қалыптастырудың және адамгершілік пен адамгершілік құндылықтарды тәрбиелеудің ең тиімді және мақсатты құралдарының бірі - қоғамға қызмет ету тәжірибесі.
Өскелең ұрпақтың қоғам игілігіне бағытталған іс-шараларға қатысуы оқушылардың өздерінің дүниетанымының өзгеруіне ықпал етеді, қарым-қатынас пен өзін-өзі құрметтеу қажеттілігін қанағаттандырады, олардың пайдалылығы мен қажеттілігін сезінеді, өз бойында маңызды тұлғалық қасиеттерді дамытады.
15 сәуірде «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының оқытушы-профессорлар құрамының қоғамға немқұрайлы қызмет етуге, өзін-өзі жетілдіруге және өзін-өзі тануға ұмтылысына бағытталған құндылық бағдарларын қалыптастыру арқылы студенттерге адамгершілік-рухани тәрбие беру мақсатында НКУ. М.Қозыбаева Петропавл қаласы мен Солтүстік Қазақстан облысының білім беру ұйымдарының оқушылары арасында «Өзін-өзі тану» - «Жүректің ізгі ісі» пәні бойынша олимпиада ұйымдастырып, өткізді.
Мектеп оқушылары арасында «Өзін-өзі тану» пәні бойынша облыстық олимпиаданың жеңімпаздары:
3 орын – Әміреқұл Аймекен 8 Қожаберген жырау атындағы 6 мектеп; Капустин Игорь – 8 сынып, «Гимназия» ҚМУ ҮЗДІК»; Бетер Ангелина – 11 сынып, КММ «No40 Д.М. Карбышев».
2 орын – Исаева Мария – 9 сынып, «М.Жұмабаев атындағы ІТ мектеп-лицейі» КММ; Бахмат Виктория – 9 сынып, «Чистов орта мектебі» КММ.
1 орын – Наливайко Дарья – 10 сынып, «Бірінші гимназия» КММ.
«Өзін-өзі тану» пәні бойынша олимпиадаға қатысқаны үшін «Жанмен өмір сүру» номинациясын 8 ұлы С.Шаймерденов атындағы қалалық классикалық гимназия гимназиясы Ахметбекова Анель алды.
Оқушылар арасындағы олимпиада жеңімпаздары: 3 орын – Дюсен Сабина СПС-21; Рам Вячеслав SPS-20; Ботабасова Шамшырақ СПС-19к.
2 орын – Юлия Наумова СПС-21; Малғаждарова Дана СПС-19.
1 орын – Николаева Анна СПС-21.
«Мейірімділік көкжиектері» номинациясын Махмутова Ақниет СПС-19к; «Мен бұл дүниеге келдім» - Райт Алина SPS-21; «Өз бойында тұлға құру» - Потеряева Наталья СПС-21; «Болашақтың көшбасшысы» - Дылдына Полина СПС-21; «Шын жүрек» - Островская Яна СПС-19; «Өзіңді мейірімділікпен өлше» - Валерия Малиновская SPS-21.
Олимпиадаға қатысушыларды құттықтаймыз!

16.04.2022