ЖОО ішілік пәндік олимпиада

2022 жылғы 13 сәуірде Ғылым апталығы шеңберінде "Құқық пәндері" кафедрасы Құқық негіздері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет бойынша ЖОО ішілік пәндік олимпиада өткізді. Іс-шараның ұйымдастырушылары: ТЭҚФ деканаты және кафедра ПОҚ з.ғ.к. З.Б.Жукова, з.ғ.м. Е.А.Брызгалова, з.ғ.м. Л.И.Товсултанова. Әділқазылар төрағасы полиция мойоры, СҚО бойынша Анықтау басқармасы басшысының м.а. Ж.Т.Темирбеков болды. Жеңіске жеткен студенттер дипломдармен марапатталды: 1-ші дәрежелі диплом - ИЯ-21-2 тобының студенті Никита Ивко; 2-ші  дәрежелі диплом - ИЯ-21-2 тобының студенті Мерей Кабдулова, 3-ші дәрежелі диплом - PR-Ж-21 тобының студенті Екатерина Офан. Құттықтаймыз!

17.04.2022
Кафедра «Правовые дисциплины»