Ғылым портреті

Қазақстанның орман ғылымы Бурабайда (Ақмола облысы) алғашқы орман мектебі ашылған өткен ғасырдың бірінші жартысынан бастау алады.…

Қазақстанның орман ғылымының өз тұлғалары бар.

13.04.2022 ж «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» ББ оқытушылары мен студенттері орман ғылымының қалыптасуы мен дамуына үлес қосқан қазақстандық ғалымдардың (Мушегян А. М., Протасов А. Н., Ахметов М. А., Печенкина О. Н., Селедцов П. И., Бессчетнов П. П., Токмурзин Т. Х., Байзаков С.Б.) тұтас буынына арналған «Ғылым портреті» ғылыми семинарын өткізді.

Біздің университетте ұзақ уақыт жұмыс істеген және топырақты орман жарамдылығына зерттеу бойынша жетекші маман, мәдениет және демалыс саябақтарын қайта құру бойынша кеңесші болған жерлесіміз, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты, доцент В.М. Зверяченкоға ерекше назар аударылды.