Ауыл шаруашылығы ғылымдарының өзекті мәселелері. Ғылым күндері.

Ғылым күндері-Агротехнологиялық факультет кафедраларының ғылыми іс-шараларын дәстүрлі түрде біріктіретін жыл сайынғы көктемгі іс-шаралар сериясы.

12 сәуір Ғылым қызметкерлері күні «Жастар және ғылым-2022» халықаралық ғылыми - тәжірибелік конференциясының «Ауыл шаруашылығы ғылымдарының өзекті мәселелері» секциясының жұмысы аясында «Биотехнология», «Орман ресурстары және орман шаруашылығы», «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы» білім беру бағдарламаларының студенттері мен магистранттары өздерінің ғылыми ізденістерінің нәтижелерін атап өтті.

Айтылған проблемалардың спектрі және оларды шешу мүмкіндіктері – кең және көп қырлы: in vitro микроклональды көбеюі, мал шаруашылығында қосымша пайда алу, табиғи парктердің флористикалық алуандығын сақтау.

Жас зерттеушілердің мазмұны мен қызығушылығы бойынша ұсынылған барлық баяндамалар – «алтын үштіктің» айқын дәлелі-оқу, ғылыми және білім беру процестерінің бірлігі.