2022 жылғы 20 сәуірде Қазақстандағы Еуропалық Одақ Үкіметінің делегациясы НҚУ-ға барды. Қозыбаева М.

2022 жылғы 20 сәуірде Қазақстандағы Еуропалық Одақ Үкіметі делегациясының СҚО-ға сапары аясында. М.Қозыбаева Йоханнес Стенбек Мадсен – Қазақстандағы ЕО Үкіметінің ынтымақтастығы бөлімінің басшысы ағылшын тілінде «Еуропалық Одақ және Орталық Азия: ынтымақтастықтың жаңа мүмкіндіктері» тақырыбында ашық дәріс өткізді.Студенттер ЕО қызметімен танысты. Біздің елдегі ЕО, Еуропалық Одақ қадағалайтын әртүрлі бағдарламаларға қатысу бойынша мұғалімдер мен студенттердің серіктестік стратегиялары мен мүмкіндіктері. Алма матер Эразмус+ бағдарламасы бойынша осындай 4 жобаны жүзеге асыруда.