ТЭҚФ-те Ашық есік күні өтті

2022 жылдың 20 сәуірінде Тарих, экономика және құқық факультеті талапкерлерге Ашық есік күнін өткізді.

Факультет деканы т.ғ. к., доцент Картова З. К. факультетте оқытылатын білім беру бағдарламалары туралы айтып берді. "Қазақстан тарихы және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер" кафедрасының меңгерушілері Абуов Н.А., "Журналистика", Морозова Т. А., "Қаржы және менеджмент", Байтенизов Д. Т., "экономика және есеп", Шайкин Д. Н., "Құқықтану", Брызгалова Е. А. талапкерлерді оқу мерзімдерімен, жұмысқа орналасу мүмкіндіктерімен, факультеттің қазіргі заман талабына сай материалдық-техникалық базасымен таныстырды.

Факультетпен танысу аясында біздің қонақтар, ықтимал талапкерлер және олардың ата-аналары үшін 1-4 курс студенттері мен кафедра оқытушылары корпус пен зертханаларға экскурсия өткізді. Қонақтарға 2022-2023 оқу жылына арналған білім беру бағдарламалары туралы толық ақпарат берілген буклеттер таратылды.

Сондай-ақ, Ашық есік күні аясында "Құқықтану" кафедрасының оқытушылары шағын квест өткізді. Талапкерлер тапсырмаларды орындап, студенттік қалашықтың түрлі нысандарына барды: бассейн, обсерватория, әскери кафедра және т. б.

Қонақтар қосымша білім берудің тегін негізінде "1С:Кәсіпқой" бағдарламасы бойынша сертификат алу мүмкіндіктерімен танысты.

Осы іс-шараға қатысқан барлық оқушылар 2022 жылдың 1 қыркүйегінде ТЭҚФ білім беру бағдарламалары студенттерінің қатарын толықтырады деп үміттенеміз!