23 сәуір, 2022 жыл «ПЕДАГОГИКАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУДЕГІ ДӘСТҮРЛЕР МЕН ИННОВАЦИЯЛАР» атты халықаралық конференция өтті.

Шеберлік сабағының мақсаты: тәрбие жұмысын ұйымдастыру процесінде мұғалімнің тәлімгер құзыреттілігінің практикалық маңыздылығын көрсету.

Шеберлік сыныбының міндеттері: - заманауи мұғалімнің/сынып жетекшісінің функционалдығын қарастыру; - тәрбие жұмысын жоспарлау шеңберінде оқушылардың сұранысын анықтау бойынша мұғалім/сынып жетекшісі жұмысының технологиясын ұсыну.

Шеберлік сыныбына мектеп мұғалімдері/сынып жетекшілері, оқушылар – болашақ мұғалімдер қатысты.

Болжамды нәтиже: - қазіргі заманғы шындыққа сәйкес келетін оқу қызметін жүзеге асыруға қажетті педагогикалық құралдардың арсеналын қалыптастыру; - білім беру ұйымдарының жас оқытушылары мен педагогикалық жоғары оқу орындары мен колледждердің студенттері арасында академиялық ұтқырлықты және кәсіби ынтымақтастықты дамыту.
23.04.2022