IT-шілер өз ісінің үздіктері

Биылғы жылы Қозыбаев университетінің студенттері, оның ішінде болашақ ІТ мамандары Республикалық пәндік олимпиадада жақсы нәтиже көрсетуде. Оған Қазақстанның түкпір-түкпірінен барлығы 48 адам қатысты. Компьютерлік желілер, бағдарламалау тілдері, деректер құрылымы – мұның бәрі олимпиада тапсырмалары. Қатысушылар бірқатар  сынақтардан өтіп, 3 орынды жеңіп алды. Команда құрамында Даниял Жантурин, Артем Семейников және Никон Долгушин болды.

Жекелей сында Даниял Жантурин барлық қатысушыларды озып шығып, 1 орынға ие болды. Айта кетейік, бұл олимпиада келесі жылы университетіміздің қабырғасында өтеді! Озаттарымызды құттықтаймыз !