"Шекспир оқулары"

16.04.2022 жылы қашықтықтан оқыту режимінде ZOOM платформасы негізінде "Шет тілдері" кафедрасының аға оқытушысы Штро О.Г., аға оқытушы Бубнова Н.В. жетекшілігімен ағылшын тілінде "Шекспир оқулары"атты үздік оқушыны байқау өткізілді. Байқауға М. Қозыбаев атындағы КЕАҚ СҚУ тілдік емес мамандықтарының студенттері қатысты.
Байқауға материал ретінде Ме-21 тобының студенті Илона Мартенс өткізген байқау бағдарламасының жалпы сценарийінің матасына органикалық тоқылған В.Шекспирдің шығармаларынан (комедиялар, трагедиялар) үзінділер, сонеттер пайдаланылды. Иллюстрациялық материал презентация түрінде ұсынылды. Байқаудың қазылар алқасы ретінде я кафедрасының оқытушылары А.В. Дуплянкина және Н. В. Бубнова сөз сөйледі.:
1 орын Сулейменова Сабина ДЗ-21,
2 орын Мендыбаев Алмас ХБ-21, Бакыт Айгерім КЯЛ-21,