«Independent Kazakhstan through the eyes of young people»

Наурыздың 25-сі 2022 ж. М.Қозыбаев атындағы СҚУ тілдік емес мамандықтардың 1 курс студенттері арасында мен СҚУ колледжінің студенттері үш тілде (ағылшын, қазақ және орыс) "Independent Kazakhstan through the eyes of young people" ғылыми студенттік жұмыстар конкурсын өткізді.
Байқаудың мақсаты студенттердің ғылыми әлеуетін ашу және олардың ғылыми-зерттеу жұмыстарына қызығушылығын дамыту болды.
 Аталған байқауды "Шет тілдері" кафедрасының аға оқытушылары Бубнова Н.В., Саутбаева А. К. өткізді.
Ғылыми-зерттеу жұмыстарын студенттер жеке орындады, олар келесі критерийлер бойынша бағаланды:
- ғылыми стиль
- зерттеу сипаты
- өзектілігі
- материалды сауатты баяндау
Байқаудың жеңімпаздары:
1 орын-Юлдаш Нағима, КЯЛ-21
2 орын-Самосенкина Анжелика, СКУ колледжі; Бекмурзина Альфия, СКУ колледжі
3 орын-Омаров Ерлан, ФКС-21-1; Алмазов Кирилл, ФКС-21-1
Кафедраның жауапты аға оқытушылары:
Бубнова Н.В.
Саутбаева А.Қ.