Докторанттарды құттықтаймыз!

Апта жағымды жаңалықпен басталды! Университетіміздің «Инженерлік және сандық технологиялар»  факультетінің  докторанттарына диплом табысталды. Білім және ғылым саласында сапаны қамтамасыз ету комитеті төрағасының бұйрығымен докторлық диссертацияларын сәтті қорғап шыққан 8 ізденушілерге Философия докторы  (PhD) дәрежесі берілді.

Төменде Қозыбаев университетінде (PhD) бейіні бойынша доктор дәрежесін алған ғалымдардың  тізімін ұсынамыз:

«Информатика, есептеуіш техника және басқару» мамандығы бойынша:
- Альбина  Казанбаева
- Акерке Аканова
- Гүлнұр Еркебұлан

«Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар» мамандығы бойынша :
- Саят «Молдахметов
- Екатерина Риттер
- Нурбол Калиаскаров
- Абай Кошеков

«Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету» мамандығы бойынша :
- Альфия Бигалиева

Марапаттау рәсімі  факультет деканы, профессор-оқытушылар және докторанттардың қатысуымен өтті. Барша диплом иегерлеріне ғылым жолында жеткен жетістіктеріне табыс тілеп, шын жүректен құттықтаймыз!