«Бастапқы әскери дайындықты оқыту әдістемесі» пәні бойынша Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындарының студенттері арасында өткен ХІІІ Республикалық олимпиадада университетіміздің командасы 3 орынға ие болды!

Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды ​​университетінде «Бастапқы әскери дайындықты оқыту әдістемесі» пәні бойынша Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындарының студенттері арасында өткен ХІІІ Республикалық олимпиаданың қорытындысы бойынша:

Университетіміздің командасы «Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» ББ студенттері

- «Сұрақ-жауап» сайысында «Бастақы әскери дайындықты оқыту әдістемесі» пәні бойынша - 1 орын;

- «Ең үздік сабақ» сайысында біздің команда 3 орынға ие болды.

Нәтижесінде команда – 3 орын!!!

Университетіміздің атынан 3 курс студенттері қатысты.

Подгурская Ольга ДШБӘД-19 тобы «Сұрақ-жауап» сайысында «Бастапқы әскери дайындықты оқыту әдістемесі» пәні бойынша – 1 орын! Финк Карина  ДШБӘД-19 тобы  «Үздік сабақ» байқауында 3 орын. Байқауға Демиденко Елена ДШБӘД-19 тобының студенті эссеге қатысты.

Студенттеріміз бен оқытушыларымыз А.С.Горохов пен И.В.Буняшинді сәтті өнер көрсетулерімен құттықтаймыз және алдағы уақытта жеңістер тілейміз!!!

Кафедра ТМФВ