2022 ЖЫЛЫ 27 СӘУІРДЕ ДЕФЕКТОЛОГИЯ БОЙЫНША XIV РЕСПУБЛИКАЛЫҚ СТУДЕНТТІК ОЛИМПИАДА ӨТТІ.

2022 жылы 27 сәуірде дефектология бойынша XIV республикалық студенттік олимпиада өтті.

Олимпиаданың мақсаты: арнайы және инклюзивті білім беру жетістіктерін бөлу және тарату, жоғары білім алу үшін қызығушылық білдіретін студенттердің танымдық және шығармашылық қабілеттерін дамыту.

Олимпиадаға қатысушылар 6B019-арнайы педагогиканы оқыту саласындағы 2-3 курс студенттері болды.

Олимпиадаға мемлекеттік тілді оқыту, 9 команда, 9 команда, орыс тілінде оқытатын 3 команда қатысты.

Республикалық олимпиаданың байқау бағдарламасы екі кезеңнен тұрады:

1-ші кезең: «Менің болашақ мамандығым - бұл ерекше мұғалім» мансаптық бағдарлау бейнесін жасау.

2-ші кезең: тестілеу, мақсаты: «Ерекше» пәндердегі теориялық білім деңгейін анықтау

Педагогика »,« Арнайы психология »және« Инклюзивті білім »(2-3 курс).

2 кезеңнің қорытындысы бойынша Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің командасы Гран-при иегері болды.

1 орын - Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университетінің командасы (RUS).

2 орын - «Павлодар педагогикалық университеті» ЖЗҚ командасы (Рус) және Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университетінің командасы.

3 орын - «Павлодар педагогикалық университеті» ЖЗҚ командасы (Қазақстан) және Абай Атлайа Қазақ Юлтты педагогикалық университеті