«Жасыл Қазақстан» ұлттық жобасын іске асыру

СҚО орман шаруашылықтарында «Жасыл Қазақстан»  ұлттық жобасына («Табиғат» бағыты бойынша) енгізілген ормандарды молықтыру жөніндегі іс-шаралар шеңберінде. Бағыт Қазақстан Республикасының аумағында 2 миллиард ағаш отырғызуды көздейді. «Манаш Қозыбаев атындағы СҚУ» КЕАҚ  «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» ББ студенттері  «Қызылжар орман шаруашылығы»  КММ-де ағаш отырғызу жұмыстарына қатысты. Бағдарламаға қатысу студенттер үшін бірнеше міндеттерді шешеді: ағаш отырғызу технологиясын игеру, орман шаруашылығының жұмысымен танысу, отырғызу материалымен жұмыс істеудің тәжірибелік дағдыларын игеру, ұлттық жоба бастамаларының маңыздылығын түсіну және тағы басқалар.