«Қазақ тілі» пәні бойынша Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындарының өзге ұлт өкілдері студенттері арасында Республикалық пәндік олимпиада

2022 жылдың 28-29 сәуір аралығында «Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті» Коммерциялық емес акционерлік қоғамы  Тіл және әдебиет институты «Практикалық қазақ тілі» кафедрасының  ұйымдастыруымен  «Қазақ тілі» пәні бойынша Қазақстан  Республикасы жоғары оқу орындарының өзге ұлт өкілдері студенттері арасында Республикалық пәндік олимпиада өткізілді.

Республикалық  пәндік  олимпиадаға  еліміздің тоғыз жоғары оқу орнынан  17 студент бақ  сынасты.

1-орын – Муталип Озода Ибадуллақызы, жетекшісі Гуманитар ғылымдар магистры, лектор, Аубакирова Ботагөз Карибаевна (Ш.Уалиханов атындағы Көкшетау Университеті)

2-орын – Гафуржанов Ифтихор Камилжанович, жетекшісі ф.ғ.к., профессор, Тілеш Қаракөз Есіркепқызы (Л. Н. Гумилёв атындағы ЕҰУ)

2-орын - Денисова Анастасия Алексеевна, жетекшісі п.ғ.к., Ахметова Татьяна Әлімжанқызы (Манаш Қозыбаев атындағы СҚУ)

3-орын – Манапова Аяжан Абдурахманқызы, жетекшісі ф.ғ.к., доцент, Карыбаева Саягүл Елтайқызы (Л. Н. Гумилёв атындағы ЕҰУ)

3-орын – Чахалова Этибар Мустафаевна, жетекшісіф.ғ.к., Қошанова Жазира Төлегенқызы (Манаш Қозыбаев атындағы СҚУ)

3-орын – Мажидов  Бахтияр Богадыроглы, жетекшісіф.ғ.к., доценті,

Бажикеев Курмет Канатулы (Қазтұтынуодағы Қарағанды университеті).

Олимпиада қорытындысы бойынша қатысушылар I, II, III дәрежелі дипломдармен марапатталды. Қатысушыны дайындаған жетекшілеріне сертификаттар және бес қатысушыға  Алғыс хаттар  берілді.

30.04.2022