"Қызылжар орман шаруашылығы" КММ-де ағаш отырғызу жұмыстары

СҚО орман шаруашылықтарында "Жасыл Қазақстан" ұлттық жобасына ("Табиғат" бағыты бойынша) енгізілген ормандарды молықтыру жөніндегі іс-шаралар өтуде .

Бүгінгі таңда "М. Қозыбаев атындағы СҚУ" КЕАҚ Орман ресурстары және орман шаруашылығы  кафедрасының оқытушылары мен студенттері "Қызылжар орман шаруашылығы"  КММ Куйбышев орманшылығының аумағында екі жылдық қайың көшеттерін (4,8 га) отырғызуға қатысты.

Студенттер орман шаруашылығы қызметкерлерімен бірге жұмыс істеді. Қарым - қатынас, дағдыларды игеру, достық орта-жастарды тәрбиелеудегі қажетті фактор және жаңа әсерлердің тамаша мүмкіндігі!

30.04.2022