Құттықтаймыз!

28-29 сәуірде Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінде (Алматы қ.) Қазақстан Республикасы ЖОО студенттері арасында XIV Республикалық студенттік пәндік олимпиада өтті.

Біздің университеттің және факультеттің намысын 2 команда ұсынды: «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» және  «Агрономия» ББ студенттері.

Олимпиаданың нәтижелері бойынша Приёмышев Василий (Агрономия ББ) және Сагитова Айман (Орман ресурстары және орман шаруашылығы)   2-орынға ие болды. Мусин Абай және Басанов Рустам жақсы көрсеткіштері үшін алғыс хатпен марапатталды! Жеңімпаздарды құттықтаймыз!

Осы олимпиадаға қатысу тәжірибесі сізге көп нәрсе үйреткеніне сенімдіміз. Ешқашан  тоқтамаңыздар-үйреніңіздер, жаңа нәрсені үйреніңіздер, дамыңыздар. Сіздерге сәттілік, шабыт, шығармашылық тілейміз және күн сайын позитивті болыңыздар!

30.04.2022