ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

«Қаржы және менеджмент» кафедрасының білім алушылары 26-29 сәуір аралығында Екатеринбург қаласында (РФ) өткен XII Еуразиялық экономикалық жастар форумына қатысты.

Біздің студенттеріміздің ғылыми жобалары А.Жалтурова, Амелина А. («Қаржы» ББ) және О. Айсина («Менеджмент» ББ) 450-ден астам қатысушылардың 123 финалистерінің қатарына кірді және форумды Үргэу-де өткізу күндері өз жобаларын көзбе-көз қорғау үшін шақырылды.

Университетіміздің атынан делегацияны басқарған Байтенизов Д.Т., «Қаржы және менеджмент» кафедрасының меңгерушісі, доцент, PhD докторы. Ол форум жұмысына белсенді қатысты, стратегтер Конгресінде сарапшы ретінде жұмыс істеді, Конгресс қатысушыларының алдында дәріс оқыды.

Стратегтер Конгресінің жұмысы аясында «Қаржы директоры» номинациясын «Менеджмент» ББ 3 курс студенті Айсин Олжас (ғылыми жетекшісі Цвингер И.Г., аға оқытушы) алды.

«Қаржы»ББ 3 курс студенті Амелина Анастасия екінші дәрежелі дипломмен, медальмен және бағалы сыйлықпен марапатталды (ғылыми жетекшісі Фоот Ю.В., аға оқытушы).

«Қаржы» ББ 4 курс студенті Жалтурова Алина бірінші дәрежелі дипломмен, медальмен және бағалы сыйлықпен марапатталды (ғылыми жетекшісі доцент, PhD докторы Байтенизов Д.Т.).

БІЗДІҢ ЖЕҢІМПАЗДАРЫМЫЗДЫ ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ ЖӘНЕ АЛДАҒЫ ЖЕҢІСТЕР МЕН ТАБЫСТАР ТІЛЕЙМІЗ! БІЗ СІЗДІ МАҚТАН ТҰТАМЫЗ!

01.05.2022
Кафедра ФиМ