Отан қорғаушылар күні мен Ұлы Жеңіс Күнін атап өтеміз!

Бүгін біздің факультетте  факультеттің құрметті қонақтарын шақырумен «Біздің таңдауымыз-бұл біздің өміріміз, біз теңесетін адам бар!" атты дөңгелек үстел өтті. Салтанатты шараға факультет ардагерлері: Нәбиев Исахмет Нәбиұлы және Жунусов Ақан Есмагзиевич, ПОҚ және білім алушылар қатысты.Іс-шараның мақсаты-Отан тарихына деген қызығушылықты дамыту, қазақстандық патриотизм, ұйымшылдық, жауапкершілік, Отанды қорғауға дайындық сезімдерін тәрбиелеу.Іс-шара барысында қонақтар соғыс, ҚР Қарулы Күштерінің тарихы және соғыстан кейінгі ауыр кезең туралы естеліктерімен бөлісті.Студенттер өлең оқып, ән шырқады. Ұлы Отан соғысы одан әрі тарихқа енеді, сол соғыс жылдарының ардагер куәгерлері азайып барады, ұрпақтар байланысы және патриотизм, азаматтық, тектілік, отбасы мен Отанына деген адалдықты тәрбиелейтін осындай кездесулер өткізіледі.Келе жатқан мерекелеріңізбен! Сіздерге бейбітшілік, тыныштық және рухани бірлік тілейміз.

08.05.2022