Шағын футбол

Дәстүр бойынша біздің факультетте батырлар  күніне арналған шағын футбол бойынша жарыс өткізілді.Жарысқа қатысқандарға алғыс айтамыз, жарыс қорытындысы:1 орынды келесі құрамда команда иеленді: Ақбердиев Р., Набихан Н., Шакирбаев А., Артықбай С., Еркебек А., Сейдахмет Н.;2 орын - Алпысов А., Ванг Д., Рахматуллин М., Байділда М., Есентай Ш., Қайырлыбаев А., Вдовин В.;3 орын-Әділхан М., Сәбит Т., Нұралы Ж., Әлімбай М., Айдос Е.Сіздерді Отан қорғаушылар күнімен құттықтаймыз! Сіздерге ешқашан таусылмайтын өмірлік қайрат, әрқашан сізбен бірге болатын күш пен жігер мен сәттілік тілейміз.

08.05.2022