Сыбайлас жемқорлыққа қарсы сананы қалыптастыру

«ЖАҢАРУ» сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпыұлттық қозғалысы республикалық қоғамдық бірлестігінің Солтүстік Қазақстан филиалы ҚР АҚДМ Азаматтық бастамаларды қолдау орталығының қолдауымен оқу ордамызда сыбайлас жемқорлыққа қарсы дәріс өтті.

Кездесуде жастар арасында  отбасы құндылықтары, өзін-өзі дамыту мүмкіндіктері , дүниетанымдық ұстанымдарды қалыптастыру жөнінде сөз қозғалды. Ұйымдастырушылар тарапынан, құқықтық актілердің сапасын арттыру, жастарды мемлекеттің сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыру мен олардың салдарын барынша азайту бойынша нақты көмек көрсетуге  бағытталған.

Айтып өткен жөн,осы орайда  Қозыбаев университетінде бүгінде «Sanaly Urpaq» жобалық кеңсесі, Әдеп жөніндегі кеңес жұмыс істейді, сенім жәшіктері орнатылып, емтихандар кезінде студенттер мен оқытушылар арасында адалдық құндылығын сақтау үшін «Таза сессия» өткізіледі.