АРТА сыртқы сараптау комиссиясы өз жұмысын аяқтады

Аккредиттеу және рейтингтің тәуелсіз агенттігі комиссиясының мүшелері үш күн ішінде білім беру бағдарламаларының өзін-өзі бағалау жөніндегі есептерде ұсынылған деректерді тексерді. Ол үшін сарапшылар Басқарма Төрағасы – Ректормен сұхбат жүргізді, Басқарма мүшелері, құрылымдық бөлімшелердің басшылары, білім беру бағдарламаларының декандары мен басшылары, оқытушылар мен білім алушылар, жұмыс берушілер мен түлектер сияқты нысаналы топтармен кездесті. Сарапшылар жоо-ның материалдық-техникалық базасымен танысты, емтихандар мен практика базаларына барды.

Қозыбаев университетінің  басшылығымен өткен қорытынды кездесу барысында комиссия төрағасы білім беру бағдарламаларының оң жақтарын және жетілдіруге арналған ұсыныстарды атап өтті. Комиссияның пікірінше, біздің оң жақтарымыз практика базалары, жоғары корпоративтік мәдениет, процестерді нормативтік-құқықтық актілермен жақсы қамтамасыз ету болып табылады.

ССК Түлектер қауымдастығының дамытуды, жаппай ашық онлайн курстарды белсенді түрде әзірлеуді, оқытушылардың жарияланымдық белсенділігін арттыруды және т. б. ұсынады. Аккредиттеу қорытындылары Аккредиттеу кеңесінің отырысынан кейін маусым айында белгілі болады.