Келушілер арасында жүзуден жарыс

Қозыбаев университетінің бассейніне ай сайын жалпы 3 000 адамға жуық, студенттеріміз бен қызметкерлерімізден бөлек тұрғындар да келеді. Күн сайын таңғы 7-ден кешкі 20.00-ге дейін балалар (7 жастан бастап) және ересектер келеді. Мұнда сіз жүзуді үйренуге немесе суда жүзу қабілеттеріңізді жақсартуға мүмкіндік бар. Бұл жолы келушілеріміз арасында университетте жарыс өткізіліп, олар өз күштерін сынап, жүлделі орындар үшін жарысты.

33 қатысушы 50 метрлік жолаққа 7 мен 40 жастан жоғары санаттар бойынша шықты. Олар еркін жүзуден сайысқа түсті. Барлығы 6 жас категориясы бойынша қатысты. Олардың әрқайсысында, жеңімпаздар мен жүлдегерлер бассейнге сертификаттар алды:
Бірінші орындар – 12 тегін сабақ;
Екінші орын – 8;
Үшінші орындар – 6 сабаққа.
Сонымен қатар барлық қатысушыларға сертификаттар табыс етілді. Айта кетейік, бассейн  1 шілдеге дейін жұмыс істейді. Келіңіздер!